نحوه جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی

رینو پلاستی یا جراحی زیبایی بینی در سال های اخیر افزایش پیدا کرده است .امروزه این عمل به ریسک پذیری سالهای قبل نیست.با پیشرفت علم و تکنولوژی این عمل دقیق تر از قبل شده است و تا حدی هم قابل پیش بینی.

جراحی زیبایی بینی

در عمل زیبایی بینی اگر شما یک پزشک خوب و مجرب پیدا کرده باشید با مهارت هایی وی در جراحی واشراف بر فنون علم جراحی زیبایی یک بینی زیبا و طبیعی را برای چهره شما به ارمغان می آورد.

 

جراحی زیبایی بینی

از کجا بفهمیم بینی ما گوشتی است یا استخوانی؟

تعریفی که برای بینی گوشتی در نظر گرفته شده است:

بینی گوشتی یعنی قسمت های از بینی که ترکیبی از گوشت و پوست می باشد نسبت به قسمت های غضروفی و استخوانی ضخیم تر است .با این تعریف می توان این ویژگی ها را هم اضافه کرد که در بینی های گوشتی قسمت جلوی بینی (نوک بینی)بزرگ و پهن تر می باشد و هنگامی که فرد می خندد پهنای بینی بیشتر می شود این نو ع بینی ها پوستی ضخیم و چرب دارند.

یکی از علت هایی که این نوع بینی ها اکثر فرم نامطلوبی در صورت ایجاد می کنند این است که اسکلت بینی نمی تواند آن را نگهداری کند و قابلیت دادن فرم  به قسمت پوستی و گوشتی را ندارد.

برای بهبود و درمان این بینی ها مهمترین وظیفه تقویت کردن بخش تیغه بینی می باشد.

در سال های ابتدایی جراحی زیبایی بینی  یا رینو پلاستی برای عمل بینی های گوشتی قسمت های گوشتی و ضخیم را بر می داشتند اما مشکلی که این روش داشت بعد از مدت زمانی بینی به حالت اولیه خود برمیگشت و در بعضی مواقع از شکل اولیه خود بدتر می شد که این روش به خاطر نتایج بدی که می آورد دیگر استفاده نمی شود.

آگمنتیشن راینوپلاسی جایگزین روش قبلی شد نام دیگر این روش تقویت کردن اسکلت بینی می باشد.با این روش بعد از عمل جراحی زیبایی بینی گوشت به همراه پوست دارای فرمی مناسب می باشد و یک بینی مناسب ایجاد می کند.

جراحی زیبایی بینی

یکی از کارهایی که در این عمل برای بینی های گوشتی انجام می شود پره های بینی که غالبا بزرگ و پهن می باشند جمع می شود که این کار پهن بودن بینی را از بین می برد که باعث زیباتر شدن چهر می شود,فقط در این کار باید جراح باید  دقت داشته باشد که سوراخ های بینی را تا آنجا که می تواند به شکل متقارن در بیاورد.

social position