جراحی زیبایی بینی | جراحی زیبایی صورت | جراحی زیبایی | کاشت مو طبیعی

 

رینو پلاستی یا جراحی زیبایی بینی در سال های اخیر افزایش پیدا کرده است .امروزه این عمل به ریسک پذیری سالهای قبل نیست.با پیشرفت علم و تکنولوژی این عمل دقیق تر از قبل شده است و تا حدی هم قابل پیش بینی.در عمل جراحی بینیاگر شما یک پزشک خوب و مجرب پیدا کرده باشید با مهارت هایی وی در جراحی واشراف بر فنون علم جراحی زیبایی یک بینی زیبا و طبیعی را برای چهره شما به ارمغان می آورد.

جراحی زیبایی بینی

تقسیم بندی که برای جراحی در نظر می گیرند به موارد زیر تقسیم می شود:بینی های گوشتی ,بینی های استخوانی ,بینی های ترمیمی و بینی های شکسته

در انتخاب دکتر جراح حتما دقت به خرج بدهید چون اگر این دقت و حساسیت وجود نداشته باشد نتایج جبران ناپذیری دارد.

مواردی که بهتر است درباره جراحی زیبایی بینی موجه آن باشیم:

همانطور که میدانید بینی عضوی مهم در چهره و ظاهر شماست و در وسط صورت قرار گرفته است.و اگر اشکالی داشته باشد کاملا مشخص است.جراحی زیبایی بینی علاوه بر اینکه خود بینی را زیباتر میکند ، در شکل دهی به صورت نیز تاثیر دارد و افراد برای زیباتر شدن و تغییر  چهره خود این عمل را انجام میدهند.

جراحی زیبایی بینی 0111باید این نکته را در نظر داشت که بینی متاسب با دیگر اجزاء صورت عمل شود و تغییرات آن متناسب با دیگر اجزا باشد.

سن مناسب برای این عمل:

دختران: از سنین 15 سالگی به بعد که باز هم مقداری زود است

پسران: از سن 17 سالگی که بنظر بنده باز هم زود است

این سنین به شرطی گفته شده که دختر و پسر از نظر رشد جسمی و فکری کامل شده باشند و آمادگی داشته باشند و خودشان بخواهند با توجه همه پیامد های آن.

افراد مسن:میتواند  باعث جوان بنظر رسیدن شود چرا که در این سن بینی فرد افتاده میشود و با این عمل نوک بینی اش بالاتر رفته و فرد جوانتر شاید بنظر رسد و گاهی این افتادگی در تنفس افراد اختلال ایجاد میکند که وقتی نوک بینی بالاتر رود بهتر تنفس میکنند

جراحی زیبایی بینی 0888روحیه فرد در این عمل تاثیر مهمی دارد چراکه افراد میترسند ظاهرشان بد شود و یا بدتر شود و همچینین گاهی افراد با وسواسی که دارند از عملشان ناراضی اند و توقعشان بالاست افراد مختلف در جامعه دلایلی مختلف برای انجام این عمل دارند گاهی جراحی زیبایی بینی را برای موفق شدن در بسیار از امور از جمله ازدواج،کار و مسائل اجتماعی و خانوادگی مختلف انجام میدهند .که تاثیر زیادی در این امور نمیگذارد از نظر بسیاری از افراد اما مسئله مهم اینست که خود فرد تغییراتی در امور زندگی و طرز فکرش دهد و فقط در ظاهر خود را در نظر نگیرد چراکه همه این مسئله را میدانینم که ذهنیت ما و طرز فکر مثبت و اخلاقیات مثبت مهمترین دلیل است در کسب موفقیت در جامعه و خانواده و امور دیگر.

جراحی زیبایی بینی 022

گاهی افراد برای اینکه اعتماد به نفسشان بالا رود این کار را انجام میدهند.همچنین افرادی که به مشکلات روحی روانی مبتلا هستند مثلا مضطرب هستند و مسائل دیگر بهتر است که این عمل را به تعویق بیندازند.

افراد باید انتظاری واقع بینانه داشته و توقع نداشته باشند که حتما انطور که انها تصور میکرده اند ظاهرشان تغییر کنند و باید حقیقت را بپذیرند.

در مورد جای برش ها و اثرات جراحی بر رو بینی میتوان گفت که بستگی به مهارت و تخصص جراح دارد و معمولا برش ها از داخل انجام شده و زیاد جای نگرانی ندارد و باید افراد با پزشک و یا جراح خود مشورت نمایند.

نکاتی باید رعایت شود قبل از جراحی بینی و آن اینست که آسپرین و داروهای مشابه مثا بروفن دو هفته یا بیشتر قبل از عمل مصرف نشود و در اینباره حتما با پزشک معلجشان مشورت کنند همچنین اگر فرد سرما خورده است و یا ویروسی دارد باید این عمل مدتی به تعوبق افتد.

جراحی زیبایی بینی | جراحی زیبایی صورت | جراحی زیبایی | کاشت مو طبیعی

مراحل جراحی زیبایی بینی

برش:

دو روش در درجه اول برای جراحی زیبایی بینی استفاده می شود. شایع ترین روش درونی یا باز است که در آن یک برش کوچک خارجی بر روی کلوملا (پل پوست بین بینی ها) در تداوم با برش های داخل بینی صورت می گیرد. تکنیک رینوپلاستی endonasal با برش های گسترده داخلی انجام می شود. با هر یک از تکنیک ها، برش ها امکان دسترسی به چارچوب غضروف استخوانی بینی را فراهم می کنند.

جراحی زیبایی بینی 055اصلاح انسداد بینی :

در جراحی زیبایی بینی کارکردی، 3 اجزای اصلی بینی وجود دارد که برای ترمیم مورد بررسی قرار می گیرند: سپتوم بینی، توربین های پایین تر و دریچه ها. اگر انحراف سپتوم (ساختاری که دو طرف بینی را در داخل تقسیم می کند) وجود دارد، این است که با حذف یا تغییر شکل اجزای معیوب تعمیر می شود. توربین های پایین تر، زمانی که بزرگ می شوند، می توانند راه هوایی را مختل کنند و بنابراین ممکن است برای کوچک کردن نیاز به جراحی داشته باشند. دریچه های بینی به پایین ترین نقطه در ورودی حفره بینی اشاره می کنند و می توانند به روش های مختلفی برای افزایش اندازه در هنگام استنشاق افزوده شوند.

جراحی زیبایی بینی 066تغییر شکل بینی و تغییر اندازه آن :

روش های مختلفی برای بدست آوردن شکل مورد نظر و اندازه بینی وجود دارد. بعضی از نگرانی های زیبایی شناختی رایج ترین قوز پشتی، نوک پهن یا بینی کشیده شده است. کاهش قوز پشتی شامل حذف استخوان و غضروف از پشت بام بینی برای ایجاد یک زیبایی است. کاهش نوک می تواند شامل حذف غضروف در نوک بینی و استفاده از بخیه ها برای کاهش اندازه غضروف بینی باشد. صاف کردن بینی کشیده ممکن است شامل هر یک از تکنیک های مختلف، از جمله (شکستن استخوان بینی) برای ایجاد تقارن بیشتر در نمای جلو باشد.

بستن برش ها :

وقتی بینی با جراحی زیبایی بینی مواجه می شود قائدتا باید برش ها بسته شوند.معمولا این برش ها از بیرون صورت می گیرد تا روند بهبود زودرس آنها طی شود. در جراحی های سپتال این شکاف ها معمولا داخلی می باشد.

 

جراحی زیبایی بینی 044