جراحی زیبایی 

آنچه درباره جراحی زیبایی لازم است بدانید:

جراحی زیبایی یک رشته منحصر به فرد پزشکی است که بر روی ظاهر شدن از طریق تکنیک های جراحی و پزشکی متمرکز شده است. جراحی زیبایی را می توان در تمام قسمت های سر، گردن و بدن انجام داد. از آن جایی که مناطق درمان شده به درستی عمل می کنند، اما تجدید نظر زیبایی شناختی ندارند، جراحی زیبایی انتخابی است.

جراحی پلاستیک به عنوان یک تخصص جراحی اختصاص داده شده به بازسازی نقص های صورت و بدن به علت اختلالات تولد، تروما، سوختگی و بیماری است. جراحی پلاستیک در جهت اصلاح نواحی ناتوانی بدن است.

سن متوسط متقاضیان این عمل جراحی 41 سال می باشد. درمان هایی مانند تقویت پستان، لیپوساکشن، رینوپلاستی (کار بینی) و در میان بیماران جوان رایج هستند، در حالیکه روش های متفاوتی از قبیل بلوفاروپلاستی (پلک چشم)، پستان، چهره سازی و بوتاکس در متقاضیان مسن تر بیشتر مورد توجه است.

جراحی زیبایی بینی 044

دامنه عمل جراحی زیبایی شامل موارد زیر است:

 1. تقویت سینه: افزایش، افزایش، کاهش
 2. Contouringصورت: رینوپلاستی، چانه، و یا بهبود چهره
 3. جوان سازی صورت: Facelift، Lift پل، گردن، آسانسور Brow
 4. ترمیم بدن: Tummy Tuck، لیپوساکشن، درمان Gynecomastia
 5. جوان سازی پوست: لیزر رسوب سازی، بوتاکس ®، درمان پرکننده

جراحی پلاستیک به عنوان یک تخصص جراحی اختصاص داده شده به بازسازی نقص های صورت و بدن به علت اختلالات تولد، تروما، سوختگی و بیماری است. جراحی پلاستیک در جهت اصلاح نواقص ناکارآمد بدن است و طبیعت سازنده است. در حالیکه بسیاری از جراحان پلاستیک برای تکمیل آموزش های اضافی و جراحی زیبایی را انتخاب می کنند، اساس آموزش جراحی آنها جراحی پلاستیک بازسازی می شود. در واقع، در سال 1999، انجمن آمریکایی جراحان پلاستیک و بازسازی نام خود را به انجمن جراحان پلاستیک آمریکا تغییر داد تا به شدت پیامی را درباره این که “جراحان پلاستیک و ترمیمی یکی از آنها یکسان هستند” را تغییر دادند.

نمونه هایی از عمل جراحی پلاستیک:

 • بازسازی پستان
 • جراحی تعمیر رایت
 • تعمیرات نقص مادرزادی: شکاف شکاف، تعمیرات نقص ضعف
 • بازسازی کمر کمر
 • جراحی دست
 • جراحی بازنگری اسکار

ما نه برای جراحی پلاستیک و نه برای اصلاح روش های زیبایی استفاده می کنیم. آنچه ما همیشه برای دانستن حقایق – یعنی جوانب مثبت و منفی – به جای تکیه بر وعده های بیش از حد که بعضی از جراحان و متخصصین پوست و زیبایی انجام می دهند، وجود دارد. انتظارات اطلاعات و واقع گرایانه تنها راه برای اطمینان از اینکه شما می دانید چه چیزی را دریافت می کنید و چه چیزی شما را به پایان می رساند.

 

جراحی پلاستیکی و یا روش های تصحیح لوازم آرایشی مناسب برای شما یک انتخاب شخصی است؛ هر یک از ما باید تصمیم خودمان را بگیریم. شما باید انتظارات خود را، مسائل مربوط به ظاهر شما ناراضی، گزینه ها و بودجه خود را در نظر بگیرید.

داشتن روش های جزئی به عنوان نشانه هایی از پیری محصول به معنی آسیب کمتر، بهبودی بهتر است و، به این دلیل که افراد جوان معمولا الاستیک و چربی بیشتری در پوست دارند، نتایج بیشتر طول می کشد. این که آیا روش های کمتر تهاجمی و یا روش های جزئی باعث کاهش نیاز به جراحی اصلی می شود، هنوز شناخته شده نیست، اما چیزی برای گفتن در مورد چهره ای که می خواهید در حال حاضر با آن مخالف است، وجود دارد.

جراحی زیبایی را جراح پلاستیک انجام میدهدو بستگی دارد که چه نوع جراحی است و تخصص فرد جراح بسته به نوع آن جراحی فرق دارد برخی جراحی ها مثل جراحی زیبایی بینی را دو فرد میتوانند انجام دهند..متخصص گوش و حلق و بینی و همچنینی جراح پلاستیک… انواع مختلفی دارد و با توجه به مشکل و خواسته فرد انواع جراحی ها انجام میشود برای زیبایی بیستر فرد یا کمک به مشکل تنفس او یا بسیاری موارد دیگر..مثلا جراحی زیبایی غبغب یکی از جراحی هایی است که در ظاهر فرد نقش زیادی دارد و باعث جوان تر نشان دادن فرد میشود و صورت او زیباتر بنظر میرسد.

جراحی بازسازی سینه در انگلستان طی دهه گذشته با افزایش میزان بازسازی فوری شیر (IBR) و معرفی ماتریس های پوستی زرد تکامل یافته است ADM    .  ها جایگزین بافت نرم بافت حیوانی هستند که برای از بین بردن واکنش های آنتی ژنیک یا رد گسیخته شده اند. سه نوع اصلی از انسان، خوک و گوساله به دست می آید. استفاده از آنها برای اولین بار در جراحی پستان ترمیمی در سال 2001 توصیف شد، اما کاربرد های قبلی شامل درمان سوختگی و تعمیر دیوار شکم در میان دیگران بود. مزایای ADM ها منجر به پذیرش گسترده و افزایش استفاده از روش های بازسازی پستان مبتنی بر ایمپلنت شده است. مزایای بالقوه ترکیب ADM ها در بازسازی مبتنی بر ایمپلنت های زیرپشتیبانی عبارتند از: افزایش پوشش ایمپلنت به طور ناحیه ای، بخصوص در بیماران با بافت نرم با ضخامت؛ حجم اولیه اولیه افزایش می یابد، بنابراین بازسازی سینه های بزرگتر و جراحی تک مرحله ای امکان پذیر است. تعریف بهبود یافته از بارگذاری inframammary؛ و کاهش تئوری در بروز انقباض کپسول ناشی از رادیوتراپی.

ADM ها برای اولین بار در ماه اکتبر 2013 به گروه پستان کمبریج معرفی شدند. تصور بر این بود که تصویب ADM ها باعث تغییر قابل توجهی در الگوهای بار سازنده مجدد شده است، و با افزایش نسبت به بازسازی های ایمپلنت تنها افزایش می یابد. با توجه به این نکته و روندهای ملی گزارش شده، ما تصمیم گرفتیم تا عمل خود را بررسی کنیم تا ببینیم که آیا تغییرات مشابه در سایر مراکز در انگلستان رخ داده است. این مطالعه تأثیر زمان و زمان تمرین ADM ها بر انواع بازسازی پس از ماستکتومی را در بیمارستان دانشگاه تربیت مدرس شامل سه جراح پستان و سه جراح پلاستیک بازسازی شده ارزیابی می کند. هدف دوم این بود که نتایج بالینی بازسازی کمک شده توسط ADM را از نظر میزان ابتلا به عوارض اولیه ارزیابی کنیم.

این مطالعه تک محوری پس از معرفی ADM ها، افزایش بازسازی پستان فقط ایمپلنت را تایید می کند. این با کاهش متناظر تکنیک های مبتنی بر فلپ های اتولوگ بیشتر پیچیده شده است. در حال حاضر روش های ایمپلنت فقط نیمی از تمام روش های بازسازی سینه را در موسسه ما نشان می دهد در مقایسه با تنها 16٪ قبل از ظهور ADM ها. بازسازی فلاپ LD به طور قابل توجهی از تقریبا یک سوم تا یک دهم و فلاپ DIEP از تقریبا نیمی تا یک سوم از همه بازسازی ها کاهش یافته است. این روند برای هر دو بررسی مبتنی بر بیمار و پستان مشاهده می شود، و این نشان می دهد که بیماران تحت بازسازی دو جانبه بیشتر احتمال دارد که روش های مشابه در هر دو سینه را انتخاب کنند.

ادراک جراحان این بود که تجدید ساختارهای ایمپلنت بعد از اعمال ADM به دلیل وجود بعضی از بیماران که با روش پرتودرمانی پس از عمل در نظر گرفته شده بودند، به تعداد آنها افزوده شد. جالب توجه است، بر خلاف این انتظارات، نسبت بیماران بازسازی ایمپلنت تنها در بیماران دریافت کننده رادیوتراپی adjuvant به میزان قابل توجهی تغییر نکرده است. اثرات محافظتی بالقوه ADM ها در برابر انقباض کپسول ناشی از تابش وجود دارد، اما هیچ شواهدی وجود ندارد که جراحان به طور پیشنهادی بازسازی با ایمپلنت و ADM را برای کسانی که در پیش بینی پسماندگی پس از ماستکتومی پیش بینی شده بودند، ارائه دهند.
تغییرات سیاستی با هدف کاهش میزان اصلاح مجدد بالا و مقیاس ماستکتومی در سال 2013 معرفی شد و نشانگرهای جراحی سینه نگهدارنده را گسترش داد. این منجر به کاهش تعداد ماستکتومی ها برای سرطان های یک طرفه پستان شد که همزمان با معرفی ADM بود.

استفاده از ADM در بازسازی پس از ماستکتومی باعث افزایش میزان عوارض ناشی از آن شده است که در بعضی از گروه ها گزارش شده است.

مطالعه حاضر نشان داد که از زمان معرفی ADM به مرکز ما، بازسازی های پستان بیشتر از نوع ایمپلنت بوده است، و در نتیجه کاهش در تکنیک های بافت اتولوگ بیشتر گران است .27، 28 استفاده از ADM در بازسازی پس از ماستکتومی منجر به افزایش برعکس گزارشات گسترده .18، 19 امکان استفاده از رادیوتراپی بعد از عمل به عنوان یک منع کلی برای بازسازی ایمپلنت، حتی اگر تعداد افرادی که به این دلیل اقدام به انجام این کار نکرده اند به نظر برسد، به نظر جراحان بازسازی کمک نمی کند. ما قصد داریم به طور چشمگیری نتایج ناگهانی، از جمله نرخ بازبینی و نظارت بر افزایش هزینه اولیه بازسازی ایمپلنت، را پیش بینی کنیم.

 

روشهای تقویت گلوتال در جراحی پلاستیک شایعتر است. به طور خاص، افزایش قحطی با پیوند چربی در سال های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است. در سال 2016، 18489 افزایش قوزک با روش های پیوند چربی انجام شده است که 26 درصد افزایش نسبت به سال قبل و تقریبا دو برابر مقدار انجام شده در سال 2011 است. در ادبیات متفاوتی گزارش شده است که شامل پیوند چربی در هر دو زیر جلدی هواپیما، هواپیما عضلانی، یا ترکیبی از هر دو. به عنوان تقاضا برای این روش افزایش یافته است، تعدادی از مرگ و میر ناشی از مستقیم پیوند پیوند چربی در ناحیه شکم ظاهر می شود. در گزارش اخیر موسی و همکاران، بنیاد آموزشی و پژوهشی جراحی زیبایی، یک کارگروه برای ارزیابی شیوع آمبولیسم چربی کشنده و غیر وابسته به پیوند چربی رحم و ارائه توصیه های ایمنی، مرگ و میر در هر حرفه حرفه ای در 6214 مورد و میزان مرگ و میر ناشی از آمبول ریوی ریوی چربی در سال 1931 با پیوند چربی ملته با میزان مرگ و میر سالیانه تخمین زده شده در 3448 مورد بود. این مرگ و میر به آمبولی چربی مربوط می شود که تصور می شود به دلیل تزریق مستقیم به یک ورید بزرگ گلوتال یا آسیب به ورید گلویتال همراه با پس از ورود لوبول های چربی از بافت های اطراف است. این آسیب های وریدی با پیوند چربی عضله عمقی همراه بود. با این حال، دیدگاه های مخالف وجود دارد که هیچ گونه مرگ و میر را با تزریقات عضلانی گزارش نمی کنند. به همین دلیل، از این موارد بسیار کم اهمیت است و کمبود ادبیات در این زمینه برای بهبود ایمنی این روش بیشتر است. در این مقاله، آناتومیک کلیدی را مرور میکنیم و آنچه را که احساس می کنیم، مهمترین مفاهیم برای بهبود ایمنی بیماران در طول تقویت بافت با پیوند چربی است.