جراحی سینه در آقایان

ژنیکوماستی یا همان بزرگی سینه در مردان وضعیت نسبتا رایجی در میان مردان می باشد كه می تواند یك طرفه یا دو طرفه باشد ، می توان با جراحی سینه در آقایان این مشکل را بر طرف نمود . گاهی مصرف داروها باعث این حالت می شود ولی در اكثر موارد علت شناخته شده ای ندارد و فقط یك نوع اختلال رشد سینه در مردان می باشد ،  مردانی كه نگران وضعیت ظاهری سینه ها یا بزرگی سینه می باشند  با انجام لیزرلیپولیز همراه با وسایل طراحی شده خاصی می توانند این مشكل را رفع نمایند و سینه ای كوچك و صاف تر داشته باشند.

دكتران ما با بكارگیری روش منحصر به فرد خود با ایجاد سوراخ كوچكی در سطح پوست با استفاده از لیزر لیپولیز و چند وسیله مخصوص و تحت بی حسی موضعی و به روش كاملا ایمن مشكل را بر طرف می نمایند.

چه کسانی برای درمان رفع بزرگی سینه در آقایان یا ژنیكوماستی مناسب هستند؟

هر مردی كه دچار بزرگی سینه شده باشد به شرطی كه از نظر سلامتی جسمی و روانی مشكل نداشته باشد می تواند این ژنیکوماستی را انجام دهد.البته اگر پوست سفت و سالمی داشته باشند نتایج ایده آل تر خواهد بود،مردانی كه داروهای بزرگ كننده سینه یا تركیبات ماری جوانا و الكل و استروئید مصرف می كنند در معرض عود می باشند و در صورت عدم قطع این تركیبات كاندید مناسبی نمی باشند.

شیوه درمان چگونه است؟

ژنیکوماستی بر دو نوع است كه در معاینه تقریبا معلوم است:

  1.   افرادیكه درآنها عمدتا بافت سینه از جنس غددی می باشد.
  2.  افرادیكه بافت سینه آنها عمدتا چربی می باشد..

در نوع اول ابتدا برش حدودا یك سانتی متری در زیر بغل یا دور هاله داده می شود سپس با وسایل مخصوصی بافتهای غددی از زیر پوست هاله جدا می شود سپس بافتهای جدا شده با استفاده از وسیله مخصوص دیگری از همان برش خارج می شود. در نوع دوم عمدتا از لیپولیز-لیپوساكشن استفاده می شود و ابتدا بافتهای چربی كه كاملا نرم شده است خارج می شوند، سپس از وسایل طراحی شده مخصوصی كه در نوع یك برای رفع باقت غددی استفاده می شود، برای خارج كردن بافتهای غددی باقیمانده به دنبال لیپوساكشن استفاده می شود.بدین ترتیب این درمان تحت بی حسی موضعی بود و و اسكار عمل مخفی است. تورفتگی در محل سینه عمل شده دیده نمی شود و نتیجه بسیار طبیعی می باشد.

بعد از جراحی سینه در آقایان:

 درد و كوفتگی قابل تحملی بعد از رفتن اثر داروی بی حسی شروع می شود كه با دارو كنترل می شود.تورم زیادی در موضع عمل شده وجود دارد كه باعث می شود نتایج در روزهای اول اصلا معلوم نباشد، پوشیدن گن برای حداقل 6 هفته ضروری است.این گن مانند لباس زیر می باشد و به هیچ وجه در پوشش خارجی به بیمار محسوس نمی باشد. رسیدن به نتایج قطعی 1-3ماه زمان نیاز دارد. فعالیت های بالا تنه ورزشی تا یكماه باید محدود شود.

تمام جراحی سینه در آقایان ممكن است عوارض یا مسائل غیر قابل پیش بینی داشته باشد:

  • چنانچه این درمان توسط جراح ماهر انجام شود عوارض بسیار نادر است، ولی نمی توان در مورد عدم وجود عوارض تضمین داد.
  • بی حسی و كرخی در محل عمل شده،عدم تقارن مختصر، تغییر رنگ در محل اسكار عمل می تواند رخ دهد.
  • در صورت وجود عدم تقارن قابل توجه جراحی برای  بار دوم انجام می شود.

نتایج ژنیکوماستی به چه شكل است؟

 چنانچه فرد واقع بین و واقع گرایی باشید نتایج بسیار خوب هستند و می تواند اعتماد به نفس شما را تقویت كند. نتایج بسیار خوب و فابل توجه و دائمی می باشند.

social position