لیفت صورت با نخ

جراحی زیبایی صورت

لیفت صورت با نخ

یکی از روش هایی جراحی زیبایی صورت که تاثیر بسیار زیادی در بر چهره و جوانی صورت دارد انجام جراحی زیبایی صورت با نخ است. با استفاده از این روش می توان قسمت های افتاده پوست را بالا کشید تا جوانی و زیبایی به پوستتان بازگردد. یکی از مزایای جراحی زیبایی صورت با نخ عدم نیاز به بستری شدن و بیهوشی است که پس از انجام آن می توانید بسیار جوان تر از قبل به نظر برسید.

مدت زمان جراحی زیبایی صورت با نخ حدودا 50 دقیقه است که بدون بیهوشی و به صورت سرپایی با بی حسی موضعی انجام می شود. مدت زمان لازم برای از بین رفتن آثار نخ بر روی پوست 2 هفته است که بعد از گذشت این مدت هیچ اثری از این عمل جراحی زیبایی صورت بر روی پوست شما باقی نخواهد ماند.

این عمل جراحی زیبایی صورت اغلب به افراد بالای 40 سال پیشنهاد می شود و می توان کل صورت را با این روش لیفت داد.

جراحی زیبایی صورت

مراحل لیفت با نخ

مراحل انجام این عمل جراحی صورت شامل 5 مرحله است:

1. وارد کردن نخ     2. استقرار نخ     3. مهار کردن نخ     4. تعلیق     5. تثبیت

در لیفت گونه برش کوچکی در قسمت موهای جلوی گوش ایجاد می کنند و نخ ها از طریق این برش ها کاشته می شوند. نخ ها این قابلیت را دارا هستند که هم عمل لیفت و هم عمل بازسازی پوست را انجام دهند. جنس نخهای استفاده شده در جراحی زیبایی صورت از جنس پلی پروپیلن استو با بدن سازگاری کامل داشته پس نباید نگرانی از بابت این  موضوع داشته باشید.

جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت

نخ ها به دو دسته تقسیم می شوند، قابل جذب و غیر قابل جذب. نخ های قابل جذب حدود 15 ماه در محل کاشت باقی می مانند و به دلیل خارهای موجود روی نخ اثر بالابرنده آن بیش از حد معمول است و ممکن است این خاصیت بالا برنده آن تا 5 سال نیز باقی بماند.

نخ های امبدینگ

یکی از نخ هایی که در جراحی زیبایی صورت مورد استفاده قرار می گیرد نخ های آمبدینگ است که قابلیت جذب دارند. اولین بار این روش در کره جنوبی  مورد استفاده قرار گرفت و پس از آن به سرعت در کشورها به کار برده شد . در این روش جراحی زیبایی صورت تعدادی نخ که هر کدام خاصیت متفاوتی دارند در زیر پوست کاشته می شوند و به دلیل تحریک پوست باعث کلاژن سازی می شوند و گردش خون را در بخش افزایش می دهند. این نخ ها قابلیت جذب دارند و کاملا بی خطر بوده و پس از 4 تا 18 ماه جذب می شوند و اثر آن بین 1 تا 5 سال بر پوست باقی می ماند.

جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت

 

انواع نخ:

1.PDO : نخ های تک رشته ای هستند که اثر لیفت دهندگی زیادی ندارند.

2. PDO-COG : این نوع نخ ها به دلیل خارهای ظریفی که بر روی آن است لیفت بیشتر و سریتری را انجام می دهد و کلاژن سازی پوست را تحریک می کند.

3. PGA : این نوع از نخ ها مفیدترین نوع نخ ها هستند که به صورت چند رشته ای بوده که کلاژن سازی بیشتری را در پوست ایجاد میکنند.

مزایای استفاده از لیفت با نخ در جراحی زیبایی صورت:

  1. نیازی به بستری و بیهوشی ندارد.
  2. جوانسازی پوست از طریق تحریک کلاژن سازی.
  3. کاهش چروک های پوست.
  4. حجم دهی و لیفت صورت.

 

جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت

social position