جراحی زیبایی صورت

لیفت کامل صورت:

کشیدن صورت یا همان لیفت صورت یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین  روش های درمانی است که در اواسط دهه 90 با ارزش ترین رتبه بندی را  RealSelf کسب کرد. RealSelf(یک وب سایت  جامعه محور است که متشکل از بررسی ها، رتبه بندی محبوبیت و دیگر اطلاعات عمومی در مورد زیبایی شناسی پزشکی و درمان های زیبایی است. این سایت به کاربران اجازه می دهد تا سؤالاتی را برای پزشکان، بررسی تجربیات درمان و عکس هایی از تجربیاتشان بفرستند. RealSelf 8 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد را در ماه جذب می کند.)

جراحی زیبای صورت

این راه حل جراحی برای  از بین بردن افتادگی پوست و کاهش چین و چروک می باشد و همچنین  موثر ترین روش به نظر زمانی  در درمانهای غیر جراحی است که در آن نیاز به برش نیست.

همانطور که با تمام گزینه های جراحی، بسیاری از مردم در مورد چهره های خود و آنچه انتظار می رود سوالات زیادی دارند. در اینجا  چند راهنمایی از پزشکان RealSelf و اعضای جامعه  می باشد که شما ممکن است برای  که با توجه به جراحی کشیدن صورت پیدا مفید است.

جراحی زیبایی صورت

  1. دکتر مناسب را پیدا کنید.

لیفت صورت عمل جراحی مهم است، پس وقت خود را برای پیدا کردن دکتر مناسب بگذرانید. بررسی صلاحیت پزشک بالقوه برای اطمینان از اینکه وی  تجربه فراوان دارد بررسی کنید.سعی کنید حتما از نزدیک با کسی که لیفت صورت را پیش پزشک مورد نظر شما انجام داده است ببینید.

جراحی زیبای صورت

 2-آنچه در طول مشاوره جراحی لیفت صورت خود باید بپرسید.

مهم این است که انتظارات واقع بینانه را در مورد آنچه که بعد از چهره سازی به نظر می رسد داشته باشید. در مورد آنچه که واقعا می توانید انتظار داشته باشید با دکتر صحبت کنید. نگاهی به عکس قبل و بعد از جراحی بیماران برای دیدن کار دکتر بندازید. ، و در صورت امکان، با سایر بیماران دکتر صحبت کنید. اگر پس از هشت ماه زخم های قابل مشاهده وجود داشته باشد، به احتمال زیاد پزشک وقت لازم برای انجام بهترین کار را نداشت و شاید بتوان گفت آن بیمار این دکتر را بر اساس بودجه مالی خود انتخاب کرده است.

3- انواع مختلفی از چهره ها وجود دارد.

چهره های مختلف در فرم های متفاوت وجود دارد و هر پزشکی برای هر چهره لیفت متفاوتی در نظر می گیرد,اما بطور کلی  پزشکان لیفت صورت را به سه نوع تقسیم می کنند:

1-لیفت کامل:

 این نوع از لیفت در قسمت بالای صورت و گردن انجام می شود.برش ها برای لیفت در جلوی صورت و کنار گوش انجام می شود.

2-لیفت کوچک که مربوط به قسمت پایینی صورت انجام میگیرد.در این روش نسبت به روش اول برش های کوچکتری استفاده میشود و حذف پوست هم کمتری انجام می شود.روش بیهوشی در این نوع لیفت به صورت موضعی می باشد.این روش نسبتا سریع و با کمترین خطر می باشد اما نتیجه آن تداوم زیادی ندارد.

3-لیفت گونه یا لیفت صورت های کشیده که برای از بین بردن چروک و زخم های قدیمی استفاده می شود.

دو روش دیگر گاهی اوقات به عنوان جایگزین ارائه می شود.بعضی از پزشکان استفاده از مایع روبشی را پیشنهاد می دهند.  که یک جایگزین غیر جراحی با استفاده از پرکننده های تزریقی ارائه می دهند تا صورت را کامل تر و جوان تر نگاه داشته شود.  یک روش دیگر استفاده  از سوزن های غیر قابل جذب در چهره می باشد که در صورت باقی می ماند.

جراحی زیبای صورت

4-آماده شدن برای عمل لیفت صورت

جراح پلاستیک شما به شما دستورالعمل های قبل از عمل ارائه می دهد، بکه شامل لیستی از داروها برای جلوگیری از مصرف یا توقف مصرف آن می باشد. بعضی از داروها و مکمل ها می توانند خون را نابود کنند و در طول عمل جراحی باعث خونریزی بیشتری شوند. هماهنگ کردن با یک  فرد که پس از عمل جراحی به شما در خانه کمک کند, کسی که حداقل 24 تا 48 ساعت بعد از  عمل لیفت صورت  با شما بماند. بسیاری از مردم متوجه می شوند که مصرف رژیم کم نمک قبل از عمل جراحی تا حد امکان تورم را  کاهش می دهد.

-سعی کنید قبل از عمل غذاهایی در منزل تهی و قرار دهید کهنرم باشند تا با کمترین جویدن بشود آن را تناول کرد.

-اگر داروهایی را باید  بعد از عمل مصرف کنید حتما آن ها را تهییه کنید.

جراحی زیبایی صورت

-بعد از عمل سعی کنید تا آنجا که می توانید لبس هایی نپوشید که مجبور هستید از سر خود بگذرانید.

-سعی کنید یک آینه متوسط تهیه کنید برای زمانی که می خواهید به قسمت های برش  پماد بزنید که این کار را راحت تر انجام دهید.

– پراکسید، Q-tips و شامپو بچه. پراکسید عفونت را  از بین می برد و به روند بهبودی کمک می کند، با استفاده از Q-tip  برای جلوگیری از عفونت در اطراف گوش ها و مناطق چانه عمل می کند.(می توانید عنبر سائل در  واژه عامیانه به عنوان استفراغ نهنگ  به عنوان جایگزین کردن با پراکسید چون در جاهایی که بخیه ها در قسمتی از سر باشد که مو وجود دادر باعث سفیدی مو می شود.)

-کمپرس آب سرد(استفاده از کیسه آب گرم برای قرار دادن یخ ها درون آن )

-تهیه یک صابون نرم برای شستشو صورت یک هفته بعد از عمل

5-نازک شدن و ضعیف شدن موی سر

یک روز قبل و یک روز بعد از عمل بایذد از شستن موها اجتناب کنید همجنین شش هفته قبل از عمل از نباید موهای خود را کوتاه و رنگ کنید

6- لیفت صورت می تواند سبب ریزش موی موقتی در اطراف برش شود. بعضی مواقع به طور کلی ریزش مو در نزدیکی  شقیقه وجود دارد.