جراحی زیبایی صورت

لیفت پیشانی

جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت به کاهش سن و زیبایی روز افزون شما کمک می کند. اما چگونه؟ با افزایش سن به مرور پوست قابلیت ارتجاع و سفتی خود را به دلیل کاهش سطح کلاژن پوست صورت و کاهش قدرت عضلات و عوامل دیگر از جمله تغزیه نا مناسب کمبود ویتامین ها از جمله ویتامین A و C که میتوان ان را از طریق آب میوه ها و مرکبات آن را بدست آورد خواب نامناسب و کم و اضطراب به دلیل مشکلات کاری و  زندگی از دست می دهد و باعث ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست در فرد می شود. این افتادگی در قسمت پیشانی سبب بروز چین و چروک، ایجاد خط اخم و افتادگی ابروها می گردد.

برای درمان افتادگی پوست صورت و چین و چروک ها می توان از کرم ها و عمل جراحی زیبایی صورت استفاده کرد. کرم های موجود در حقیقت تاثیر چندانی در درمان افتادگی عضلات پیشانی و چین وچروک های صورت نداشته و تاثیر اصلی آن در پیشگیری از ایجاد چین و چروک ها است. بهترین و ماثر ترین راه درمان برای افتادگی پیشانی و افتادگی ابرو که تغییرات را به سرعت می توان ایجاد کرد انجام عمل جراحی زیبایی صورت است.

از جمله روش های عمل جراحی زیبایی صورت می توان به بوتاکس، لیفت با نخ، درمافیرم، مزولیفت، آندوسکوپیک اشاره کرد.

جراحی زیبایی صورت

لیفت به روش سنتی

در روش سنتی جراحی همراه بیهوشی انجام می شود و قسمت زیر خط رویش مو برش داده می شود و قسمتی از پوست پیشانی برداشته شده در نتیجه پوست پیشانی کشیده می شود . چین و چروک پیشانی ار رفته و ابرمها در محل بالاتری قرار می گیرد.از معایب این روش می توان به بیهوشی و باقی ماندن جای بخیه اشاره کرد.

بوتاکس

یکی از روش های رایج جهت لیفت ابرو و لیفت پیشانی و از  بین بردن خط اخم استفاده از بوتاکس است. کارکرد بوتاکس از طریق شل کردن عضلات قسمت مورد نظر صورت و اجازه کارکرد به سایر عضلات است که سبب لیفت ابو و پیشانی می شود. بوتاکس یکی از روش های جراحی زیبایی صورت کم هزینه و با  عوارض جانبی اندک است. عوارض جانبی بوتاکس می تواند مربوط به تزریق بیش از اندازه و نابجای بوتاکس و یا حرکت دارو به نقاط اطراف باشد به همین دلیل انجام این عمل حتما باید توسط متخصص انجام شود.

 

جراحی زیبایی صورت

لیفت با نخ

در این روش قسمت های افتاده پوست در طی یک دوره حدودا 4 هفته ای بالا کشیده می شود و تاثیر آن بعد از گذشت4 تا 6 ماه با جذب شدن نخ از بین میرود. انجام این عمل جراحی زیبایی صورت حدود یک ساعت زمان می برد و نیازی به بیهوشی و بستری شدن ندارد و از طریق بی حسی موضعی انجام میشود.

درمافیرم

یک روش جراحی زیبایی صورت برای تزریق بوتاکس به شکلی متفاوت است که سبب بهبود وضعیت پوست می شود.

مزولیفت

مزولیفت یا مزوتراپی روش جراحی زیبایی صورت است که سبب سفتی پوست می گردد. مزوتراپی را می توان به همراه سایر روش های جراحی زیبایی صورت به کار برد تا بعد از درمان پوستی شاداب تر و سفت تر داشته باشیم.

آندوسکوپیک

از دیگر روش ها می توان به اندوسکوپیک اشاره کرد. در این روش برش های کوچکی در قسمت موهای سر ایجاد می کنند که با ورود دستگاه اندروسکوپ به داخل پوست از طریق این برش ها عصب هایی که عامل چین و چروک های پیشانی است را قطع کرده. در این روش می توان چین و چروک ها را از بین برد و فاصله بین خط رویش مو تا ابرو را افزایش داد.

جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت